Kristina Baki poston nga pushimet foton e ëmbël me vogëlushen e saj!

vovalbania August 17, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kristina Baki poston nga pushimet foton e ëmbël me vogëlushen e saj!

Kristina Baki është padyshim një nga modelet më të pëlqyera në vendin tonë dhe së fundmi bukuroshja ka qenë shumë e përfolur për shkak të shtatzënisë së saj. Përgjatë muajve, Kristina na ka mbajtur të përditësuar me zhvillimet që kanë ndodhur, duke nisur nga gjinia, emri e duke vazhduar me babyshower-in.

Teksa tanimë Kristina është bërë nënë e një vogëlusheje, e cila quhet Siera. E një bukuroshe si modelja tregoi se dhe shumë pak kohë pas lindjes u rikthye në format e saj të dikurshme dhe këtë e tregon edhe në postimet e saj në rrjete sociale.

Së fundmi bukuroshja na ka treguar nëpërmjet postimeve, se po shijon pushimet dhe vetëm pak më parë ka postuar një foto në Instastory para pasqyrën si rradhëherë me vogëlushen e saj, duke treguar se janë gati për të shkuar në plazh.

Vajza e saj quhet Siera dhe patjetër që ka një kuptim të veçantë. Siera në spanjisht do të thotë ‘mal’ dhe në shqip kuptimin e parë që ka. Ky ishte një emër i përshtatshëm për prindër që frymëzohen nga natyra, kështu u shpreh modelja.

Kujtojmë mse së fundmit vku teksa ka shpërndarë një foto ku gjoksi i saj bie mjaft në sy, një ndjekëse e ka akuzuar për ndërhyrje, ndërkohë Kristina reagoi duke e mohuar.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54527 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE