Aktori i njohur do të martohet me të dashurën me të njëjtin emër, tani do të kenë edhe të njëjtin mbiemër (FOTO)

vovalbania August 18, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Aktori i njohur do të martohet me të dashurën me të njëjtin emër, tani do të kenë edhe të njëjtin mbiemër (FOTO)

Ylli i “Twilight”, Taylor Lautner pritet t’i japë së shpejti fund beqarisë me të fejuarën Taylor Dome. E fejuara, që mban të njëjtin emër me të, do të marrë mbiemrin e aktorit kur të martohen. Në një intervistë për The Kelly Clarkson Show, 30 vjeçari, bëri shaka për emrin dhe mbiemrin e ngjashëm.

“Për faktin që kemi të njëjtin emër, e gjitha do të jetë pak e ndërlikuar. Do të jemi i njëjti person”, theksoi aktori. Gjithashtu, shpjegoi edhe si njerëzit i identifikojnë atë të dy: Tay djali dhe Tay goca. Ata u njohën në vitin 2018 dhe filluan të dilnin bashkë po atë vit.

Aktori ka qenë më parë i lidhur me disa figura të tjera nga bota e showbizzit. Ai ka qenë në një lidhje me Taylor Swift, e cila filloi dhe përfundoi në 2009.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41930 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE