Ju njohim me pyjet më misterioze në të gjithë botën!

vovalbania August 18, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ju njohim me pyjet më misterioze në të gjithë botën!

Shpeshherë pjesë të legjendave, përrallave apo filmave, pyjet nga e gjithë bota, kanë ngjallur gjithnjë kuriozitet te njerëzit. Në librin më të ri të Kieron Connolly, “Forests”, qindra pyje janë zbuluar për publikun si një eksplorim unik i natyrës dhe mistereve që ajo mbart. Libri përmban rreth 220 fotografi, të cilat e çojnë lexuesin në një turne spektakolar nga Evropa, Lindja e Mesme, Afrika, Amerika dhe Azia.

Namibi
Karolina e Veriut
Arizona
Hampshire
Australi
Peru
Kaliforni
Kolumbi
Japoni
Spanjë
Rusi
Jemen
Malajzi
Hawaii
Poloni
Spanjë
Costa-Rica
Kinë
Amerika e Jugut
Malajzi
Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52598 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE