Alketa Vejsiu ndan me ndjekësit një nga ato postimet e rralla që na ‘shkriu zemrat’!

vovalbania August 19, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Alketa Vejsiu ndan me ndjekësit një nga ato postimet e rralla që na ‘shkriu zemrat’!

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret më të pëlqyera të televizionit prej shumë vitesh tanimë. Jo rrallëherë, prezantuesja bën ‘biseda online’ me ndjekësit duke zbuluar shumë detaje nga jeta e saj të cilat shpesh bëhen kryefjalë nëpër portale.

Së fundmi, me anë të disa Instastory-ve, bukuroshja nuk ka bërë në fakt ndonjë ‘Ask’ por një nga ato postime që për një personazh si Alketa janë shumë të rralla. Teksa gjithmonë sigurohet t’i mbajë fëmijët e saj larg vëmendjes mediatike dhe rrjeteve sociale, me fotot më të fundit duket se e ka ‘thyer’ pak rregullin. Edhe pse është siguruar që fytyra e të birit të mos duket, dashuria nënë e bir është mëse e qartë…

Çuni që do më mbajë në krahë gjithë jetën në krahë

E pyetur nga një ndjekës nëse do të dëshironte një fëmijë të tretë, përgjigja e bukuroshes na tregoi shumë, madje që Alketa paska plane të qarta për të zgjeruar familjen.

Rikujtojmë gjithashtu se një komentues në një ‘Ask’ e ka pyetur prezantuesen se “sa herë në ditë i thotë vetes boll lekë ke lëre TV”. Dhe nuk ka mbetur pa një përgjigje ashtu si vetëm ajo di të japë. Zbuloni më shumë duke klikuar në këtë link. 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55505 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE