“Gjithmonë e gjejnë një mënyrë për në zemrën time!”/ Me kë e ka Einxhel Shkira?

vovalbania August 19, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Gjithmonë e gjejnë një mënyrë për në zemrën time!”/ Me kë e ka Einxhel Shkira?

Einxhel Shkira ka fituar shumë ndjekës e dashamirës që janë mbështetja më e madhe e të gjithë personazheve të njohur.

Shpesh jemi mësuar që fansat t’i surprizojnë në mënyrë nga më të ndryshme idhujt e tyre e vetëm pak më parë, Einxhel ndau me ne një foto shumë të ëmbël ku tregoi se i kishin lënë një buqetë me lule në derën e shtëpisë. Për këtë veprim kaq të bukur, bukuroshja u shpreh:

Gjithmonë e gjejnë një mënyrë për në zemrën time

Së fundmi, Einxhel dha intervistën e parë ekskluzive për ‘Pushime On Top’ së bashku me partnerin e saj Dagz. Ndër të tjera, prezantuesja na zbuloi dhe sa të vështirë e kishte për t’i thënë familjes së saj, sidomos të atit se është në pritje të ëmbël.

Deri më tani, Dagz dhe Einxhel i mohonin fjalët që qarkullonin lidhur me këtë lajm, por mesa duket çifti ka pritur pak për ta dhënë lajmin e bukur në këtë mënyrë kaq emocionuese!

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52591 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE