Kopje e të ëmës! Si asnjëherë më parë, Vera Garbocka publikon fotot e rralla të vajzës së saj

vovalbania August 21, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kopje e të ëmës! Si asnjëherë më parë, Vera Garbocka publikon fotot e rralla të vajzës së saj

Ndonëse është aktive në rrjetet sociale, Vera Grabocka nuk preferon të postojë shumë mbi jetën e saj private.

Pjesa më e madhe e postimeve në profilin e saj në rrjetet sociale kanë lidhje me emisionet që ajo relalizon. Grabocka së bashku me partnerin e saj Timo Flloko, janë prindër të një vajze Lindës, të cilën regjisorja preferon ta postojë rrallë në rrjetet sociale.

Kopje e të ëmës! Si asnjëherë më parë, Vera

Por së fundmi ajo ka bërë një përjashtim, duke publikuar në Instagram një foto-album me vajzën e saj dhe këngëtaren Arilena Ara.

Kopje e të ëmës! Si asnjëherë më parë, Vera

Linda, vajza e vetme e Vera Grabockës dhe Timo Fllokos jeton jashtë, dhe me sa duket është takuar me Arilena Arën në Kaliforni.

Bie në sy Linda me shtatlartësinë e saj dhe tiparet e një vajze shumë të bukur, që i ngjan shumë Verës.

Ajo tashmë është nënë, dhe jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, që kur lidhi kurorë në vitin 2008 në Jeruzalem me bashkëshortin e saj Ilan Gorodezky.

Kopje e të ëmës! Si asnjëherë më parë, Vera
Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE