Dafina Zeqiri ka një këshillë shumë të vyer për ndjekësit e saj!

vovalbania August 21, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Dafina Zeqiri ka një këshillë shumë të vyer për ndjekësit e saj!

Dafina Zeqiri është një nga divat e muzikës shqiptare që padyshim sjell shumë hite e ndër vite nuk e ka humbur aspak unikalitetin e saj duke vazhduar të lansojë projekte shumë të veçanta. Tanimë mbi jetën e saj private dihet se është në një lidhje me Dj Geek, me të cilin ka një marrëdhënie prej kohësh.

Shpesh, bukuroshja është aktive me postime në rrjete sociale ku ndan me ne mjaft momente nga përditshmëria e saj. Së fundmi Dafi ka shpërndarë një shprehje në Instastory, duke u dhënë një këshillë shumë të vyer të gjithë ndjekësve të saj.

zgjidhni njerëz që do të thonë emrin tënd në një dhomë plot mundësi

Së fundmi Dafina ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, i cili titullohet “Dhimbje Dhimbje”, që u bë mjaft virale në TikTok dhe para publikimit.  E teksa është një këngë që ka bërë mjaft bujë, padyshim që edhe klikimet në YouTube kanë qenë të shumta, ku vetëm për 2 javë ka arritur 7 milionë klikime.

Së fundmi bukuroshen do ta shikojmë edhe në një fushë tjetër përveç muzikës, atë të aktrimit. Tashmë Dafina do të jetë edhe aktore dhe këtë na e ka treguar me anë të disa postimeve në Instastory.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54529 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE