Aspak siç e mendoni, kjo është mënyra e pazakontë se si Princi Harry i kërkoi dorën Meghan Markle

vovalbania August 21, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Aspak siç e mendoni, kjo është mënyra e pazakontë se si Princi Harry i kërkoi dorën Meghan Markle

Princ Harry dhe Meghan Markle janë padyshim ndër çiftet më të komentuar, kjo edhe falë zhvillimeve në jetën e tyre. Martesa e tyre në maj të vitit 2018 zuri faqet e para të mediave në mbarë botë.

Ndryshe nga ç’mund ta mendoni, propozimi nuk ka ndodhur në një prej atyre skenarëve përrallorë të denjë për filma, por përpara një pule të pjekur.

Këto do të ishin fjalët e para që do të thonte Meghan përballë gazetare Mishal Husain.

‘’Ishim në kuzhinë duke gatuar, kur ai u ul në gjunë dhe më kërkoi të fejoheshim. Ishte e ëmbël, natyrale dhe romantike,” rrëfen aktorja 36-vjeçare për propozimin, ndërkohë që Harry rrëfehet krenar që realizoi një surprizë të tillë për të dashurën e zemrës. “Ishte një po e menjëhershme. As nuk më la të përfundoja,” shton ai.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41935 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE