“I dhe kuptim jetës time”, Shpat Kasapi uron partneren për ditëlindje me fjalët më të ëmbla

vovalbania August 24, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“I dhe kuptim jetës time”, Shpat Kasapi uron partneren për ditëlindje me fjalët më të ëmbla

Shpat Kasapi dhe Selvije Jao janë një ndër çiftet më të pëlqyer shqiptar. Dyshja e njohur u bënë prindër për herë të parë në fillim të këtij viti. Ata mirëpritën një djalë që e quajtën Roel. Sot, Selvija feston ditëlindjen dhe në këtë ditë speciale, nuk ka munguar një urim nga këngëtari.

Shpati ka publikuar një fotografi me nënën e djalit ndërsa ka shkruar dhe disa fjalë të ëmbla. “Urime ditëlindjen njeriu më i mirë i kësaj bote, gruaja ime ti që i dhe kuptim jetës sime. Unë dhe Roeli të duam shummmmmm. Jemi me fat që të kemi”, ka shkruar këngëtari për partneren.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE