‘Top Awards’ këtë javë kryesohet nga këto ‘top 5’ hite shqiptare!

vovalbania August 25, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
‘Top Awards’ këtë javë kryesohet nga këto ‘top 5’ hite shqiptare!

The Top List është klasifikimi i 100 këngëve më të mira të artistëve tuaj të preferuar shqiptarë. Në Top Albania Radio mund të dëgjoni në çdo kohë klasifikimet muzikore në Shqipëri dhe kudo në botë, të enjtet i përkasin The Top List.

Këtë javë, mund të shohim disa ndryshime në këtë klasifikim të këngëve më të mira shqiptare. Për të zbuluar renditjen ndiqni klasifikimin e mëposhtëm dhe mos harroni të votoni për këngët dhe artistët tuaj të preferuar në “The Top List”!

5.La Fazani – Hajde me shuplakë

4.Renis Gjoka ft. Eneda Tarifa – Cep Me Cep

3.Ledri Vula – Monaco

2.YLL LIMANI x NOIZY – ALKOOL

1.Fifi x Gjiko – 365

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE