Majk në një romancë të re? Ja postimi që ngre dyshimet!

vovalbania August 26, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Majk në një romancë të re? Ja postimi që ngre dyshimet!

Majk padyshim që është një nga reperët më të klikuar dhe sidomos refrenet e tij dhe theksi shumë i veçantë e bën reperin të jetë vërtet unik. Jeta personale e reperit shpesh ka qenë ‘kryefjalë’ e mediave dhe kjo për arsye se artisti shpesh fotografohet nga paparacët në shoqërinë e vajzave (të njohura për publikun ose jo).

E së fundmi nuk bëhet fjalë që të jetë ‘kapur në flagrancë’, por nga një shprehje që vetë reperi ka zgjedhur të postojë pak minuta më parë në Instastory-n e tij. Bëhet fjalë për atë çfarë thuhet zakonisht në lidhjet ku një çift ndahet dhe bashkohet vazhdimisht.

Nëse e do vërtet diçka, lëre të shkojë. Nëse kthehet, është e jotja përgjithmonë. Nëse jo, nuk ka qenë kurrë e shkruar të jetë. 

Që prej momentit që një dyshe e suksesshme si Majk dhe Bardhi na zbuluan se do të vijnë me një bashkëpunim lajmi u bë shumë viral për vetë faktin se treguan gjithashtu se protagoniste në videoklipin e këngës është gjithashtu modelja e njohur seksi Kejvina Kthella. ‘

‘Kce kce’ quhet projekti i muzikor i Majk dhe Gjiko që ka më shumë se 3 muaj nga publikimi dhe ka arritur të numërojë mbi 19 milion klikime, një sukses ky shumë i madh edhe pse i pritshëm nga dy artistë si ata.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41935 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE