Olsa Muhameti zbulon kushtin që duhet të plotësojë konkurrenti që do të jetë fituesi në ‘Kepi i Tundimeve’!

vovalbania August 26, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Olsa Muhameti zbulon kushtin që duhet të plotësojë konkurrenti që do të jetë fituesi në ‘Kepi i Tundimeve’!

Kohëve të fundit autorja Olsa Muhameti na kishte treguar se së shpejti duhet të presim prej saj një program bombë, i cili do të titullohej “Kepi i Tundimeve” dhe do të  fillonte këtë muaj, ku do të përmbante vetëm 10 episode, por ndryshe nga programet e tjera që jemi mësuar të shikojmë, ky program nuk do të ketë prezantues.

Programi filloi dhe episodet e para u transmetuan, duke i lënë të gjithë gojëhapur nga ky format. ‘Kepi i Tundimeve’ është programi më i ri që ka nisur në Top Channel dhe transmetohet çdo të premte në orën 21:00. 10 konkurrentë, të rinj, seksi, aventurierë, do t’ju duhet të bashkëjetojnë në një vilë ku nuk do të mungojnë sfidat, lojërat dhe tundimet padyshim. Mirëpo, mes tyre nuk duhet të marrëdhënie intime apo puthje pasi buxheti i tyre do të ulet.

E pikërisht, Olsa autorja e programit me anë të një Ask-u të bërë pak më parë kur u pyet na zbuloi se pikërisht ai apo ajo që nuk do të thyejë asnjë rregull deri në fund të episodeve dhe të ditëve të qëndrimit të konkurrentëve në vilë do të jetë fituesi/ja.

Kepin e fiton ai/ajo që nuk ka thyer rregullat, e zbuloni në episodin e 9.

“Për’Puthen” padyshim është një nga risitë më të përfolura që prej fillimit të programit. Nuk ka të madh e të vogël që mos nëse nuk e ndjek të paktën të ketë dëgjuar për të. Autorja e programit “Për’puthen”, Olsa Muhameti para pak muajsh dha një lajm shumë të mirë për të gjithë dashamirësit e këtij programi dashurie.

Do flasim gjatë për Për’Puthen e jashtëzakonshme, që pritet të nisë në shtator, tërësisht e ndryshuar.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42379 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE