Bes Kallaku bën për ‘ujë të ftohtë’ Xhensilën!

vovalbania August 27, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Bes Kallaku bën për ‘ujë të ftohtë’ Xhensilën!

Më 1 shtator të vitit 2017 Xhensila dhe Besi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë dhe shijuan një muaj mjalti ashtu siç ndodh vetëm në ëndrra. Ndërsa në korrik të 2018-ës, çifti u bënë prindër për herë të parë. Aktori dhe këngëtarja u bekuan me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Ajka.

Prej shumë vitesh tanimë dyshja janë kudo bashkë edhe pse kohëve të fundit të shoqëruar nga vajza e tyre Ajka. Së fundmi, Besi ka ndarë një video shumë ‘funny’ që prej aktorit të tilla momente janë të pashmangshme në familjen e tyre. Teksa Xhensila me vogëlushen e tyre ishin duke parë lulet teksa ecnin, Besi afrohet duke i trembur dhe ja arrin qëllimit. Teksa ka postuar këtë Instastory, krahas ka ‘ironizuar’ dhe partneren e tij.

O trim me fletë

E ftuar në një nga episodet e “A Live Night” ishte Xhensila Myrtezaj, në një rrëfim të jashtëzakonshëm të saj. Shumë e sinqertë dhe pa filtra, Xhensila rrëfeu për jetën e saj profesionale, nga hapat e parë në muzikë deri të vështirësitë dhe sakrificat e shumta, teksa na tregoi edhe më tepër për jetën personale, dashurinë e saj për Besin, dhe njeriun më të shtrenjtë pikërisht Ajkën.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE