I zuri vendin Delinda Disha? Reagon për herë të parë Rozana Radi dhe zbulon si qëndron e vërteta

vovalbania August 27, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
I zuri vendin Delinda Disha? Reagon për herë të parë Rozana Radi dhe zbulon si qëndron e vërteta

Rozana Radi vitet e fundit e kemi parë më shumë të angazhuar me projekte televizive se sa në muzikë

Fillimisht ajo ishte pjesë e emisionit investigativ “Boom” dhe më pas sëbashku me Fiori Dardhën krijuan një program po të këtij lloji por me emrin “Xhadat”. Por mesa duket në sezonin e ri që pritet të nisë në shtator Rozi nuk do të jetë më pjesë e këtij programi dhe në vend të saj do të shohim aktoren, Delinda Disha.

Por sot në një pyetësor në Instagram artistja e njohur është pyetur sepse është larguar nga ky program dhe përgjigjia e saj ishte shumë e thjesht.”Sepse çdo rrugëtim mbaron një ditë”, duke mos dashur të komentojë më shumë.

Megjithatë ka zëra se ajo do të rikthehet sërish në ekran por deri tani asgjë s’është konfirmuar.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42379 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE