Albërije Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj japin lajmin e shumëpritur

vovalbania August 28, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Albërije Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj japin lajmin e shumëpritur

Albërije Hadërgjonaj dhe mbesa e saj, Beatrix Ramosaj kanë përgatitur një surprizë të bukur për fansat.

Burime për “Prive” kanë zbuluar se dyshja do të vijnë së shpejti me një bashkëpunim, i cili është pritur prej vitesh. Detaje të tjera nuk janë bërë të ditura ende, por kaq ka mjaftuar që të lindë kurioziteti.

Kujtojmë se që pas daljes nga “Big Brother VIP” Beatrix është treguar më aktive se kurrë në muzikë dhe ka sjellë tre këngë të reja.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE