I komentoi peshën, Ronela Hajati i kthen përgjigjen “epike” fansit

vovalbania August 28, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
I komentoi peshën, Ronela Hajati i kthen përgjigjen “epike” fansit

Pavarësisht se është një nga artistet më të suksesshme të tregur muzikor shqiptar, madje kohët e fundit edhe atij ndërkombëtar, Ronela Hajati sërish përballet me komentet jo edhe aq dashamirëse të disa fansave, që në fakt nuk kanë lidhje me punën e saj, por me pamjen e jashtme.

Kur nuk i komentojnë faktin që është “single”, që meqë ra fjala është totalisht zgjedhje personale ë këngëtares, e “gjykojnë” për peshën, gjë që sërish është e gabuar në çdo lloj kuptimi. Por fatkeqësisht të jesh i famshëm dhe i ndjekur në Instagram, i ka edhe këto “efekte anësore”. Kështu së fundmi, në një prej fotove që Ronela ka postuar nga plazhi ka marrë edhe këtë koment:

Siç mund ta shihni, përgjigja e këngëtares është epike dhe sigurisht plot me ironi; siç Ronela bën shpesh në këtë rrjet social. Pra, lëreni si muhabet edhe këtë punën e komenteve.

I komentoi peshën, Ronela Hajati i kthen përgjigjen

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 25924 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE