Njerëzit ‘masakrojnë’ Dea Mishel pas videos tallëse për jetimët, blogeres i ndodh ajo që nuk e priste

vovalbania August 28, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Njerëzit ‘masakrojnë’ Dea Mishel pas videos tallëse për jetimët, blogeres i ndodh ajo që nuk e priste

Blogerja e njohur Dea Mishel Hoxha ka qenë në qendër të kritikave gjatë 24 orëve të fundit dhe shkak u bë një video që ajo postoi në TikTok.

Kritikat ndaj saj kanë qenë të shumta dhe njerëzit mendojnë se ndonëse është përpjekur të bëjë ‘humor të zi’ nuk ia ka dalë dhe në vend të kësaj lëndoi shumë njerëz. Videoja po i shkakton edhe rënien e ndjekësve.  ‘Panorama Plus’ ka vënë re se nga dita e djeshme (26 gusht) deri sot(27 gusht) ndjekësit e saj në Instagram kanë shkuar nga 992.3 në 98.9 teksa numri vijon të jetë në ulje.

Njerëzit ‘masakrojnë’ Dea Mishel pas videos tallëse

Duket se bojkoti ka qenë rruga që shumë njerëz kanë ndjekur për blogeren.

Nga ana tjetër ata kanë shpërthyer në kritika dhe ofendime në postimin e saj të fundit.

“Bravo, ja arrite qëllimit që të marrësh vëmendje o tru laraskë që dhe trurin e ke me botox. Mos i komentoni më o njerëz se kjo atë do, femra si kjo me këto klikime jetojnë.”

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55495 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE