“Shakira dhe Nadal kishin një lidhje të fshehtë”, lajmi që po qarkullon me shpejtësi, a do ketë telashe për tenistin spanjoll

vovalbania August 28, 2022 0 koment 2 Mund të lexoni në minuta.
“Shakira dhe Nadal kishin një lidhje të fshehtë”, lajmi që po qarkullon me shpejtësi, a do ketë telashe për tenistin spanjoll

Shakira dhe Piqué edhe pas ndarjes vazhdojnë t’i bëjnë të flasin për lidhjen e tyre. Dhe Spanja, në këtë verë të ndarjeve, po përjeton efektin Ilary Blasi-Francesco Totti. Fundi i historisë së dashurisë mes këngëtares kolumbiane dhe mbrojtësit të Barcelonës mbush ditë pas dite faqet e gazetave iberike dhe lajmi më i fundit ka mërzitur fansat dhe duke vënë në krizë një çift tjetër në showbizz: “Shakira dhe Nadal do të kishin pasur një marrëdhënie sekrete”.

Ndarja mes Shakira-s dhe Pique-s po emocionon spanjollët dhe kështu ekspertët e thashethemeve po ringjallin gjithashtu skupet e sekretuara prej kohësh. Në fakt, në América Noticias Noon, paparaci spanjoll Jordi Martin zbuloi se ylli i popit të Amerikës së Jugut dhe tenisti Rafael Nadal do të kishin pasur një lidhje klandestine. Mesa duket në vitin 2009, kur Shakira zgjodhi tenistin spanjoll si protagonist të videoklipit të saj, Gipsy.

Në video mirëkuptimi mes të dyve është i dukshëm dhe ata e lënë veten të shkojnë në shikime bashkëfajtore, të qeshura dhe madje edhe një puthje të fundit. Të gjitha padyshim për kërkesat e skenarit dhe dinamikën e grupit, por edhe atëherë dikush hipotezoi marrëdhënien e mundshme midis të dyve.

Për shumë nuk ishte thjesht trillim dhe, tashmë, që Shakira është në qendër të vëmendjes për ndarjen nga ish-partneri Gerard Piqué, duket se vijnë konfirmimet e asaj që atëherë mbetën vetëm hipoteza.

Telashe për Rafa Nadalin?

Ndërsa Shakira është në kërkim të një marrëveshjeje me Piqué për një ndarje të dhimbshme që përfshin edhe dy fëmijët e çiftit, Milan dhe Sasha, tenisti është në pritje të fëmijës së tij të parë dhe tani mund të fillonin telashe shumë të rënda, nëse lajmi do të konfirmohej.

Sipas paparaczo-s, në fakt, të dy do të kishin pasur “një lidhje intensive dashurie”.

Në atë kohë, këngëtarja nuk e njihte ende Gerard Piqué, ndërsa Nadal ishte tashmë i lidhur me gruan e tij aktuale Mery Perellò, e njohur në shkollë në vitin 2005 dhe më pas u martua në vitin 2019, e cila tani është në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Të fejuar fshehurazi?
“Në atë kohë të gjithë flisnin për një lidhje midis Shakirës dhe Alejandro Sanz, por në realitet ata të dy kanë qenë gjithmonë miq dhe ajo ishte në lidhje me Nadalin”, shtoi paparaczo.

Për momentin, palët e interesuara drejtpërdrejt as nuk e kanë konfirmuar dhe as mohuar.

Në këtë periudhë Shakira po lufton me ndarjen e vështirë nga Pique, ndërsa Nadal është i ndarë mes US Open dhe shtatzënisë së komplikuar të gruas së tij, e cila do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë në tetor.

Një gur që me siguri do të ndihet në marrëdhënien e Nadalit me gruan e tij Mery. A do të munden të dy ta kapërcejnë këtë lajm dhe të dalin të padëmtuar? Apo do të hapet një kapitull tjetër këtë verë plot ndarje dhe ndarje? Bota e thashethemeve pret zhvillimet e një historie që u rishfaq papritur nga e kaluara.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52606 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE