Britney Spears rrëfen detaje të reja në një intervistë bombë: “Ju nuk dini as gjysmën…”

vovalbania August 29, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Ups, e bëri sërish!” Britney Spears largohet përsëri nga Instagram-i!

Britney Spears ka publikuar një rrëfim bombë në një regjistrim më shumë se njëzet minuta. Këngëtarja foli për mënyrën se si filloi konservatorizmi, i cili bëri që babai Jamie dhe të tjerët të kontrollonin jetën e saj, dhe si u trajtua gjatë viteve.

Kujdestaria e Britney filloi në vitin 2008 kur nëna e dy fëmijëve ishte 25 vjeçe dhe përfundoi në nëntor të vitit 2021. Që atëherë, superylli ka folur për kufizimet e supozuara nën të cilat ajo ishte, siç është moslejimi për të pirë. Ditën e djeshme këngëtarja hodhi në YouTube një klip 22 minutësh, i cili më pas është bërë privat, ku futet në detaje më shumë se kurrë, duke thënë në fillim:

Ju nuk dini as gjysmën…

Ajo përshkroi se si ishte mbajtur e mbyllur ndërsa paparacët dhe helikopterët rrethuan shtëpinë e saj.

Asgjë nga kjo nuk kishte kuptim. Shkalla e çmendurisë sime ishte të luaja ndjekje me paparacët, që është edhe sot e kësaj dite një nga gjërat më argëtuese që kam bërë. Gjëja kryesore që mbaj mend kur filloi ishte kontrolli i babait tim. Atij i pëlqente të kontrollonte gjithçka që bëja unë.

Ajo pretendoi se i thanë se ishte e shëndoshë çdo ditë dhe duhej të shkonte në palestër.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE