Jo një, por nëntë! Demi Moore bën urimin e ëmbël në Ditën Ndërkombëtare të Qenit!

vovalbania August 29, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Jo një, por nëntë! Demi Moore bën urimin e ëmbël në Ditën Ndërkombëtare të Qenit!

Demi Moore ka të paktën nëntë qen që jetojnë me të, duke përfshirë qenushin e saj të ri Pilaf, i cili është bërë një yll i Instagramit këtë verë. Aktorja, e cila do të mbushë 60 vjeçe në nëntor, tregoi qentë e vegjël këtë fundjavë për Ditën Ndërkombëtare të Qenit.

Gëzuar Ditën Ndërkombëtare për Pilaf tim të vogël, dhe pjesën tjetër të ekuipazhit në shtëpi.

Në imazhet e reja, Moore dukej e mrekullueshme me flokët e gjata brune dhe syzet e saj. Moore kishte veshur një bluzë të bardhë dhe xhinse. Ish-partnerja e Bruce Willis ka tre vajza, Rumer, 33, Scout, 30 dhe Tallulah, 28. Një vit më parë ajo pozoi edhe me të nëntë qentë e saj.

Ylli zbuloi se ajo është e përkushtuar pasi po kujdeset për nëntë qen të vegjël brenda rezidencës së saj në Idaho. Nuk dihet nëse janë të gjitha të sajat. Disa mund t’i përkasin vajzës Tallulah.

Ajo e bleu pronën kur u martua me Willis sepse ndihej si ‘shtëpi’, detajoi ajo në kujtimet e saj Inside Out, të cilat përshkruan gjithashtu fëmijërinë e saj të dhimbshme që përfshinte varfërinë, varësinë dhe abuzimin seksual. Që kur Moore u divorcua nga Ashton Kutcher në vitin 2013, ajo ka mbledhur qen të vegjël.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52186 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE