Përfundon muaji i mjaltit i çiftit ‘Bennifer’, por vëmendjen na e mori gjesti i Lopez ndaj Affleck!

vovalbania August 29, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ndikoi ‘syri i keq’! Në prag të dasmës së Jennifer Lopez dhe Ben Affleck, ambulanca mbërrin në shtëpinë e aktorit!

Muaji i tyre i mjaltit përfundoi të hënën, ndërsa Jennifer Lopez i dha lamtumirën Italisë me njërën dorë, ndërsa dorën tjetër e vendosi në të pasmet e Ben Affleck.

Çifti kanë shijuar një tur në dukje të pafund në vendin piktoresk evropian pas ceremonisë së tyre të dytë të martesës më 20 gusht. Duke mbërritur në një pistë ajrore private afër liqenit Como, Lopez, 53 vjeç, dhe bashkëshorti i saj 50-vjeçar dukeshin se ishin në humor të mirë, ndërsa përshëndesnin stafin përpara se të hipnin në një avion pritës.

Lopez dukej elegante me një kostum kremi të kombinuar me syze dielli me nuanca të lehta teksa përshëndeti fansat me buzëqeshje, ndërsa Affleck zgjodhi një xhaketë sportive ngjyrë bezhë. Çifti kurorëzoi dashurinë në një dasmë luksoze në Gjeorgji që pasoi një ceremoni martese të mëparshme në Las Vegas më 16 korrik. Kishte 135 njerëz në dasmën e tyre luksoze dhe ceremonia zgjati 45 minuta.

Çifti, i quajtur ‘Bennifer’, shkëlqeu në ceremoninë emocionuese teksa Lopez ishte me një fustan të bardhë të Ralph Lauren të kompletuar me vello, ndërsa Ben kishte veshur një smoking bardh e zi. Dyshja lumturoi qindra fansat në të gjithë botën me martesën e tyre duke i bërë ata të besojnë në dashurinë e vërtetë si të përrallave e cila triumfon në fund.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58382 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE