Mesazh i koduar për Pique? Shakira befason me veprimin pasi ish-i i saj doli hapur me të dashurën

vovalbania August 29, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Mesazh i koduar për Pique? Shakira befason me veprimin pasi ish-i i saj doli hapur me të dashurën

Në shtëpinë e saj në Barcelonë, Shakira mbante një kapele shumë të veçantë para të gjitha kamerave dhe mikrofonëve të medias.

Këngëtarja kolumbiane u shfaq në mënyrë diskrete me një buzëqeshje dhe pa ulur xhamin e makinës së saj teksa u dërgoi një puthje gazetarëve. Shakira po shkonte në një klub sportiv së bashku me fëmijët e saj, por ky detaj specifik i pamjes së saj tërhoqi vëmendjen.

“Lucky in Love”, është mesazhi që të gjithë mund ta lexonin në pjesën e përparme të kapelës së saj menjëherë pasi fotot e ish-it me të dashurën e re dolën në media. Gerard Pique dhe Clara Chia Marti po ecin dorë për dore teksa buzëqeshin dhe duken shumë të lumtur së bashku me një veshje verore.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE