“Ne të dy jemi martuar”, Semi Jaupaj sapo na ‘prezantoi’ publikisht partnerin e saj! (FOTO)

vovalbania August 29, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Ne të dy jemi martuar”, Semi Jaupaj sapo na ‘prezantoi’ publikisht partnerin e saj! (FOTO)

Semi Jaupaj ështënjë ndër personazhet që cështë komentuar gjatë brenda dhe jashtë shtëpisë së “BBVIP”. Këngëtarja solli tre projëkte të fuqishme muzikore të cilat u pëlqyën shumë nga publiku dhe sot numërojnë miliona klikime.

Së fundmi, Semi ka qenë  në “Sunny Hill Festival” ku ka shijuar performancat e këngëtarëve si të huaj ashtu dhe shqiptar.

Artistja publikoi një fotot krahë këngëtarit italian Tananai, një mik i reperit Fedez.  Por ajo çka rrëmbeu vëmendjen ishte mbishkrimi që  kishte vendosur:

“Ne të dy jemi martuar”, Semi Jaupaj sapo na

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52180 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE