Pak ditë para ardhjes në jetë të vajzës, dalin fotot e Arbana Osmanit me barkun e rrumbullakosur, ja kush e shoqëron moderatoren

vovalbania August 29, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pak ditë para ardhjes në jetë të vajzës, dalin fotot e Arbana Osmanit me barkun e rrumbullakosur, ja kush e shoqëron moderatoren

Arbana Osmani ka pasur një vit sa të suksesshëm, aq edhe impenjiativ. Themi impenjiativ, pasi moderatorja, krah projektit të saj “Big Brother”, njëkohësisht ishte dhe në pritje të ëmbël. Por duket se shtatzënia jo vetëm që nuk e ka ndaluar të korrë sukses në skenë, por as të udhëtojë. Pas përfundimit të programit, ajo udhëtoi në Europë e SHBA, duke vijuar pushimet e saj. Tashmë duket se pritjes po i vjen fundi, pasi pak ditë e ndajnë nga ardhja në jetë e vajzës së saj. Por para lindjes, ajo ka gjetur kohë të kalojë edhe me mikeshën e saj më të mirë, Xhemi Shehu.

Pak ditë para ardhjes në jetë të vajzës, dalin fotot e

Dy mikeshat janë fotografuar në Bllok, ku po ecin të dyja së bashku të pashqetësuara nga sytë e kureshtarëve. Ndonëse në fund të shtatzënisë, Arbana shfaqet në një formë të mirë fizike. E veshur me fustan portokalli, të gjatë, Arbana mban syze dielli, por vështirë se nuk njihet nga sytë e kureshtarëve. Ajo dhe Xhemi e kanë kaluar ditën së bashku, ku mes bareve dhe restoranteve të kësaj zone, kanë përfituar nga koha edhe për të bërë shooping. Kujtojmë se përgjatë gjithë shtatzënisë së saj, prezantuesja ka tentuar që ta fshehë barkun në daljet e saj si në rrjete sociale, ashtu edhe në media. Ndonëse deklaroi që në natën finale të “Big Brother” se ishte në pritje të ëmbël, Arbana ka preferuar që të jetë aktive në rrjet, por pa e vënë fokusin te barku i saj i rrumbullakosur.

Pak ditë para ardhjes në jetë të vajzës, dalin fotot e

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE