Brooklyn Beckham injoron mosmarrëveshjen e saj me Victoria dhe e quan Nicola “personin më të mahnitshëm”!

vovalbania September 01, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Brooklyn Beckham injoron mosmarrëveshjen e saj me Victoria dhe e quan Nicola “personin më të mahnitshëm”!

Brooklyn Beckham i ka bërë një nderim të veçantë bashkëshortes së tij Nicola Peltz teksa ka ndarë një foto të ëmbël të të dyve në Instagram. Kuzhinieri aspirues, 23 vjeç, tregoi se ishte mbështetja më e madhe e Nicola-s pasi e quajti atë “personi më i mahnitshëm” mes spekulimeve në rritje për një grindje mes aktores 27-vjeçare dhe nënës së tij Victoria.

Në foto, Brooklyn qëndronte pas Nicola-s dhe e përqafoi fort teksa pozonin para një pasqyre. Në selfie, Nicola kishte veshur një fustan latex ngjyrë rozë me doreza të ngjashme.

Fotoja u bë pak kohë më parë, me Nicola që kishte ende flokët e saj bjonde, të cilat i ka lyer kafe në korrik. Ajo zgjodhi vathët ngjyrë argjendi dhe një dukje elegante grimi. Brooklyn kishte veshur një bluzë gri dhe pantallona blu, me unazën e tij të martesës të ekspozuar me krenari.

Ti je njeriu më i mrekullueshëm në botë dhe unë jam njeriu më me fat në botë që mund të jetoj jetën time me ty.

“Ti ke zemrën më të mahnitshme”, duke shtuar dy emoji me zemër të kuqe. Nicola më pas e ripostoi foton në Instagram Stories dhe shtoi:

Të dua shumë më tepër. Dashuria ime e përjetshme.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58382 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE