Pozat e fundit të Madonna-s shqetësojnë fansat, por pse?!

vovalbania September 01, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Nuk duhej të tregoje të pasmet për të pasur një karrierë”/Madonna rikujton fillimet e saj në botën e muzikës!

Madonna ka rrëmbyer vëmendjen me fotosesionin e saj të fundit provokues pasi u zhvesh dhe pozoi pranë një tualeti për një seri fotosh të reja në Instagram. Ylli 64-vjeçar i popit postoi fotot pasi ishte “mbyllur” në banjë. Madonna kishte veshur një korse të zezë pa rripa dhe geta rrjetë ndërsa ishte shtrirë pranë tualetit.

Ajo e kombinoi look-un e saj me taka të zeza dhe doreza pa gishta, ndërsa kishte veshur gjerdan argjendi. Mbretëresha e popit i kishte lyer flokët rozë dhe zgjodhi një grim minimal. Në mbishkrimin e postimit, ajo shkroi:

Ndonjëherë thjesht duhet të mbyllesh në banjë…

Fansat ishin të ndarë në lidhje me fotot, me disa fansa që shprehën shqetësimet e tyre në komente. Një person shkroi:

A ra ajo në banjë?

Një tjetër tha: “tingëllon e rrezikshme”, ndërsa një i tretë shtoi:

Foto seancë pranë tualetit?! Vërtet.

Të tjerëve u pëlqenin fotot, me një person që shkruante:

Sa e bukur mbretëresha ime!

Një tjetër fans tha:

I dashuruar me flokët tuaj rozë! Seriozisht, ajo ngjyrë dhe gjatësi ju shkon shumë.

Fotot vijnë pasi Madonna së fundmi zbuloi se i vjen keq që u martua dy herë, teksa pasqyroi jetën e saj në një video të sinqertë në YouTube. Këngëtarja ishte e sinqertë me fansat teksa iu përgjigj 50 pyetjeve që ata kishin dërguar bazuar në albumin e saj të ardhshëm, karrierën, kënaqësitë e fajit dhe keqardhjet më të mëdha.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 57799 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE