Kush i bëri presion dhe e detyroi Will Smith që t’i kërkonte falje Chris Rock?!

vovalbania August 07, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kush i bëri presion dhe e detyroi Will Smith që t’i kërkonte falje Chris Rock?!

Goditja me shuplakë e Will Smith ndaj Chris Rock në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Oscar” ishte pothuajse e harruar derisa Will Smith publikoi një video në kanalin e tij në YouTube kur i kërkonte falje komedianit. Që prej publikimit të saj, US Weekly ka raportuar se video nuk ishte në të vërtetë ideja e vetë Smith dhe plani ishte menduar nga gruaja e tij Jada Pinkett Smith.

Megjithatë, Pinkett nuk ishte e vetmja që sugjeroi regjistrimin e videos dhe ekipi i saj i marrëdhënieve me publikun ishte gjithashtu mbështetës të idesë së saj. Ata besojnë se incidenti ka ndikuar negativisht në podcastin e tyre “Red Table Talk”. Jada Pinkett Smith i bëri presion Will Smith që të kërkonte falje për shuplakën e Chris Rock. US Weekly ka raportuar se:

Jada i ka bërë presion Will-it të kërkojë falje për shkak se kjo ka ndikuar në podcastin e saj “Red Table Talk”. Ekipi i saj donte të priste që polemikat të shuheshin, por nuk ndodhi. Është bërë e pamundur të besohet se karriera e tij mund të vazhdojë pa e adresuar shuplakën.

Ka gjithashtu thashetheme se Smith mund të ketë kërkuar falje për të rikthyer emrin e tij në titujt kryesorë përpara publikimit të filmit të tij të ri, “Emancipation”.

A besoni se Will Smith dhe Chris Rock do të pajtohen ndonjëherë pas polemikave tronditëse për shuplakën e “Oscars 2022”? Edhe në videon e faljes publike të Will Smith, aktori 53-vjeçar zbuloi se kishte kontaktuar me Chris Rock. Megjithatë, “mesazhi” që ai mori ishte se aktori i humorit 57-vjeçar nuk ishte gati të fliste dhe më mirë donte të fliste kur të ishte më i qetë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52602 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE