Kendall Jenner pozon për Jimmy Choo dhe na lë pa fjalë!

vovalbania September 01, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kendall Jenner pozon për Jimmy Choo dhe na lë pa fjalë!

Ajo është një nga modelet më të kërkuara të momentit. Kështu që nuk ishte befasi të shihje se Kendall Jenner kishte realizuar një tjetër fushatë mahnitëse teksa pozonte për Jimmy Choo. Duke përfshirë fushatën e vjeshtës 2022 të markës së këpucëve të nivelit të lartë, ylli 26-vjeçar dukej e jashtëzakonshme në një seri fotosh mahnitëse.

Kendall zgjodhi një trup saten ngjyrë rozë, e cila tregonte belin e saj të hollë dhe këmbët e gjata. Duke arritur ta pozonte e shtrirë në një varg shkurresh të këndshme, supermodelja mbante veshur çizmet e saj rozë dhe çantën e saj të përshtatshme.

Kendall gjithashtu doli pa sytjena për një foto të guximshme teksa pozoi e veshur me një xhaketë të zezë dhe pantallona. Një tjetër foto të mrekullueshme bukuroshja brune mbante veshur një trup të zi gjysmë të tejdukshëm, të cilin e bashkoi me çizme lëkure të larta deri në kofshë dhe një çantë të vogël argjendi.

Fotosesioni mahnitës i Kendall vjen ndërsa familja e saj e famshme numëron ditët për premierën e sezonit të dytë të The Kardashians. Sezoni i ri do të shfaqet premierë në Hulu dhe Disney+ më 22 shtator. Përpara publikimit, rrjeti publikoi posterin e ri që shfaq familjen në një pamje mahnitëse të grupit.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58381 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE