Sa elegante! Georgina Rodriguez shkëlqen me këtë look!

vovalbania September 01, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Sa elegante! Georgina Rodriguez shkëlqen me këtë look!

Georgina Rodriguez ishte e buzëqeshur të enjten teksa mori pjesë në Festivalin e 79-të Ndërkombëtar të Filmit në Venecia. Ish-asistentja e shitjes, 28 vjeçe, dukej mishërimi i elegancës me një bluzë të gjatë të bardhë prej lëkure krokodili dhe pantallona. Partnerja e Cristiano Ronaldos, 27 vjeç, mbante gjithashtu veshur një palë taka me rripa të artë, ndërsa pozonte para një sfondi skenik.

Georgina është e pajisur me bizhuteri ari të trashë që përshtateshin me këpucët e saj, ndërsa përshëndeste. Ajo kishte një gamë grimi me buzë nude, ndërsa stilonte flokët e saj në një bisht të shkëlqyeshëm. Bukuroshja postoi në Instagram më herët gjatë ditës për të ndarë një mori fotografish nga avioni i saj privat.

Kujtojmë se së fundmi ajo ka postuar një foto në rrjetin e saj social Instagram ku ka treguar një tatuazh të ri të dy ëngjëjve, gjashtë muaj pas humbjes së një prej fëmijëve të saj binjakë. Modelja postoi një foto edhe në InstaStory ndërkohë që tatuazhisti nga Madridi, Berni, po i bënte tatuazhin në parakrahun e saj, ndërsa dizajni dukej më qartë në një iPad.

Vajza e çiftit të famshëm lindi më 18 prill të këtij viti. Fatkeqësisht, në atë periudhë, familjen e tyre e goditi një tragjedi. Gjatë lindjes vëllai binjak i Esmeralda-s nuk mundi të mbijetonte, teksa Georgina dhe Cristiano e quajtën si dhimbjen më të madhe që mund t’u ndodhë prindërve.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 57798 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE