Një tjetër e famshme që i drejtohet biznesit, Ciara prezanton linjën e saj të kujdesit të lëkurës!

vovalbania September 01, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Një tjetër e famshme që i drejtohet biznesit, Ciara prezanton linjën e saj të kujdesit të lëkurës!

Së fundmi, këngëtarja e njohur Ciara njoftoi se po hyn fuqishëm në botën e biznesit dhe po punon në fushën e bukurisë duke lançuar linjën e saj të kujdesit të lëkurës. E quajtur “OAM”, që do të thotë “On a Mission” (në një mision), marka e bukurisë del në internet më 15 shtator.

Lajmin e bëri të ditur vetë këngëtarja nëpërmjet një videoje të postuar në llogarinë e saj në Instagram. Në mbishkrimin e saj, Ciara, duke e quajtur linjën si “vite në zhvillim”, shkroi:

Ju keni pyetur… dhe ja ku është. Njihuni me salcën time sekrete.

Video në Instagram tregon komentet që fansat kanë lënë gjatë viteve duke i kërkuar modeles të tregojë rutinën e saj të kujdesit të lëkurës. Në komente, një fans pyeti:

Tani a mund të marrim planin e stërvitjes?

Një tjetër ndjekës shtoi:

Ajo ka një mendje për biznes.

Linja e Ciara-s po lançohet me pesë produkte “të nivelit klinik”, për të cilat ajo punoi me një ekip dermatologësh të certifikuar nga bordi për t’i përsosur, duke testuar produktet e saj në 96 gra me tone të ndryshme lëkure.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 57804 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE