Donaldi dhe Bora vulosin rikthimin, ja çfarë ka ndodhur në rrjetet e tyre sociale

vovalbania September 03, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Donaldi dhe Bora vulosin rikthimin, ja çfarë ka ndodhur në rrjetet e tyre sociale

Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë shtuar njëri-tjetrin në listën e personave që ndjekin në instagram.

Tashmë nuk ka më dilema se ata janë ribashkuar dhe kjo vjen edhe si përgjigje ndaj fotos së aktorit dhe Beatrix që disa portale publikuan në ditëlindjen e tij!

Çifti u shfaqën bashkë publikisht në Sunny Hill Festival.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 57799 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE