Nënë për herë të tretë, zbulohet kuptimi i emrit që Arbana zgjodhi për të bijën

vovalbania September 03, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Nënë për herë të tretë, zbulohet kuptimi i emrit që Arbana zgjodhi për të bijën

Më 1 shtator, moderatorja shumë e dashur nga publiku, Arbana Osmani u bë nënë për herë të tretë. Ajo solli në jetë një vajzë dhe lajmin e ndau përmes një foto nga spitali, ku shfaqej me të voglën në krahë.

Sakaq, Arbana zbuloi edhe emrin që kishte zgjedhur për ta quajtur vogëlushen, Zoi. Ky emër është tepër i veçantë pasi ka origjinë greke dhe do të thotë ‘Jetë’. Sipas shkrimeve të shenjta, emri Zoi lidhej me Evën, sepse Eva ishte burimi i jetës.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58381 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE