Pas ndarjes nga Leonardo DiCaprio, Camila Morrone zhvendoset në një apartament të ri në Malibu!

vovalbania September 03, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pas ndarjes nga Leonardo DiCaprio, Camila Morrone zhvendoset në një apartament të ri në Malibu!

Së fundmi ish-e dashura e Leonardo DiCaprio, Camila Morrone, u pa duke u zhvendosur në një apartament të ri në Malibu, pas ndarjes së saj nga aktori 47-vjeçar. Ndarja e tyre erdhi pak pas ditëlindjes së 25-të të aktores dhe është raportuar se ai tani është i lidhur me modelen ukrainase 22-vjeçare, Maria Beregova. Kjo lëvizje e saj vjen në mes të raporteve se DiCaprio ka “festuar çdo natë” që nga ndarja, duke u shoqëruar me “ekuipazhin e tij të vjetër dhe disa vajza” sipas Page Six.

Pas ndarjes interesimi i tij i radhës romantik mund të jetë modelja amerikane Gigi Hadid, pasi thashethemet kanë qarkulluar rreth tyre që nga ndarja e tij e fundit. Burime të shumta konfirmuan për ‘In Touch’ se:

Leo dhe Gigi janë takuar disa herë këtë verë.

Megjithatë, nëse Leonardo DiCaprio është në kërkim të një modeleje me gjithë kohën e saj në duar kushtuar atij, ai mund të jetë pas gruas së gabuar. Gigi Hadid ka më shumë prioritete sesa një marrëdhënie, si të qenit nënë për vajzën e saj, Khai, e cila lindi në shtator 2020.

Rikujtojmë se, së fundmi një 22-vjeçare misterioze u fotografua duke festuar me aktorin në Saint Tropez. ‘DailyMail’ mundi të zbulojë se Maria Beregova u nis për në jug të Francës pas ndarjes me bashkëshortin e saj, Ahmed Masoud Abdelhafid, 30 vjeç. Ish-bashkëshorti i saj, i cili drejton një perandori pronash në Monako, është nipi i një ministri të brendshëm dhe shërbëtor besnik i despotit të pamëshirshëm Gaddafi. Massoud Abdelhafid u etiketua si ‘krahu i djathtë’ dhe ‘enciklopedia në këmbë’ e diktatorit libian Gadaffi.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 57799 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE