Cila ka qenë skena më e sikletshme në filmin ‘Barbie’ për aktoren kryesore Margot Robbie?!

vovalbania September 22, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Cila ka qenë skena më e sikletshme në filmin ‘Barbie’ për aktoren kryesore Margot Robbie?!

Jeta e një aktori apo aktoreje të suksesshme e parë nga jashtë mund të duket e gjitha magjepsëse, pasi ne shohim vetëm rezultatin përfundimtar. Megjithatë, xhirimet e filmave mbajnë një mori sekretesh që zbulojnë një të vërtetë që është më e ndërlikuar. Ne nuk marrim shpesh një paraqitje të shkurtër të kësaj pjese të zanatit të një aktori, por herë pas here, qoftë në pamjet e prapaskenave, qoftë në intervista, profesionistët hapen për atë që po ndodh dhe na lejojnë të kemi pak njohuri në punën e fshehtë të Hollywood-it.

Kjo është pikërisht ajo që Margot Robbie bëri së fundmi në ‘The Tonight Show with Jimmy Fallon’, ku foli për xhirimet e filmit të saj të ardhshëm të madh, ‘Barbie’. Ajo tregoi disa anekdota se si ka qenë të luash këtë personazh dhe gjithashtu ta bësh këtë dorë për dore me një aktor tjetër të madh, si Ryan Gosling. Ishte një intervistë shumë qesharake ku mësuam gjithashtu se cili ka qenë për Robbie momenti më i sikletshëm dhe poshtërues i karrierës së saj në xhirime.

Sekuenca në fjalë është filmuar në plazh, ku Barbie dhe Ken po bënin patinazh së bashku përgjatë shëtitores. Deri këtu mirë, por ishte një detaj që e bëri Robbie-n jashtëzakonisht të pakëndshëme, dhe ky ishte numri i madh i njerëzve që ndiqnin xhirimet e skenës. Sipas asaj që i tha Fallon, dhe e mësuar mirë me famën, Robbie i siguroi shikuesit se nuk ishte ndjerë kurrë kaq e turpëruar në jetën e saj, as nuk ishte ndjerë ndonjëherë kaq e vëzhguar, veçanërisht për shkak të veshjeve që kishin veshur të dy. Sigurisht, një veshje e mirë mund të ndryshojë gjithçka, për mirë apo për keq.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52192 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE