Gati për Halloween?! Kylie Jenner propozon një outfit për këtë ditë!

vovalbania October 13, 2022 52 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Gati për Halloween?! Kylie Jenner propozon një outfit për këtë ditë!

Kylie Jenner u lye me ngjyrë jeshile teksa kanalizonte zuzarin ikonik të magjistarit të Ozit, shtrigën e keqe të Perëndimit. Ajo zgjodhi një vend shumë interesant për të zbuluar kostumin e saj të frymëzuar nga Hollywoodi teksa shtrihej në vaskën e shoqes Hailey Bieber në një foto të postuar nga modelja 25-vjeçare.

Nuk ka dyshim se gruaja e Justin Bieber po ngacmonte një episod të ardhshëm me temë Halloween për kanalin e saj në YouTube, ndërsa intervistonte të ftuarit e famshëm në serialin e saj Who’s In My Bathroom? Kylie i vuri një kthesë moderne zuzares së bërë të famshme nga filmi klasik i vitit 1939, teksa veshi një fustan të zi të tejdukshëm të rënë te shpatullat.

Ajo kishte gjithashtu doreza të gjata të zeza dhe aksesorë me gjerdan të zi. Ajo theksonte pamjen e saj të gjelbër me një rrëshqitje të buzëve të kuqe të ndezura. Kylie nuk ishte e vetme në vaskë pasi asaj iu bashkua një skelet mbështetës me të cilin u përqafua.

Më herët gjatë natës, Hailey ngacmoi zbulimin teksa shpërndau një video të saj duke u përpjekur të vendoste një kapelë masive të zezë shtrigash. Ajo shfaqi mesin e saj të tonifikuar me një bluzë të kuqe të prerë dhe xhinse.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 18364 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE