Më seksi se kurrë, këtë veshje të Emily Ratajkowski nuk duhet ta humbisni!

vovalbania October 13, 2022 76 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Më seksi se kurrë, këtë veshje të Emily Ratajkowski nuk duhet ta humbisni!

Emily Ratajkowski ishte ndër yjet në listën e bujshme të të ftuarve në festën e 50-vjetorit të W Magazine, e ideuar nga Lexus dhe Shun Lee në Nju Jork të mërkurën. Emily, e cila kohët e fundit konfirmoi se është beqare dhe duke shijuar lirinë e saj mes thashethemeve se është takuar me Brad Pitt pas ndarjes së saj nga bashkëshorti Sebastian Bear-McClard, ishte duke shkëlqyer në një look të guximshëm.

Emily, e cila kohët e fundit botoi një libër me ese të quajtur My Body, kishte flokët e saj të errët në kaçurrela retro elegante që të kujtonin vitet ’80 dhe lejoi që flokët e saj të kalojnë lirshëm mbi supet e saj.

Duke e balancuar look-un me mjeshtëri në një palë stileto të zeza me rrip në kyçin e këmbës, ajo u mblodh rreth festës dhe u përzie me modele të tilla si Harley Viera-Newton, babai i së cilës është presidenti i Capitol Music Group. Harley dhe Emily shkuan drejt stendës së DJ-ve, ku mund të shiheshin duke kërcyer dhe me sa duket duke shijuar plotësisht përzgjedhjen e muzikës.

Kujtojmë se dy ditë më parë, supermodelja e njohur Emily Ratajkowski ndau në TikTok përgjigjen e saj ndaj një audioje që dëgjohej të pyeste: “Nëse identifikoheni si biseksual, a keni një divan prej kadifeje të gjelbër?” Ratajkowski u përgjigj thjesht duke e kthyer kamerën nga vetja teksa ishte ulur në një divan të gjelbër prej kadifeje në shtëpinë e saj.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 18364 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE