Meadow Walker shkëlqen në festën e 50-vjetorit të W Magazine!

vovalbania October 13, 2022 45 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Meadow Walker shkëlqen në festën e 50-vjetorit të W Magazine!

Vajza e Paul Walker, Meadow Walker u shfaq me humor të mirë teksa mori pjesë në festën e 50-vjetorit të mbushur me yje të W Magazine të mërkurën mbrëma në Nju Jork. Modelja 23-vjeçare shkëlqeu në tapetin e kuq, i cili ishte zbukuruar me balona të kuqe dhe kopertina reviste, me një fustan të zi.

Një ditë më parë, ajo u kap duke qarë teksa po largohej nga bashkëshorti i saj Louis Thornton-Allan, 24 vjeç, gjatë një takimi dreke në një restorant në Big Apple. Pavarësisht dramës së pasdites, Meadow dukej e etur të shoqërohej me elitën e modës në festën e natës.

Ajo stiloi fustanin e saj të zi të hollë, i cili kishte një bust prej kadifeje dhe një fund gjysëm të tejdukshëm, me sandale dhe një pranga dore në ngjyrë argjendi. Flokët e saj të zeza ishin të ndara në mes dhe i binin poshtë për të krijuar një siluetë elegante pa mundim.

Meadow kishte një rimel blu të zbehtë të rrëshqitur mbi kapakët e saj dhe një pluhur bujar të rozës në faqet e saj. Ajo kompletoi glamin e frymëzuar nga vitet ’60 me buzë me shkëlqim. Meadow i dha look-ut të saj pak shkëlqim duke i futur gjërat e saj thelbësore në një çantë të ndritshme me diamant të rremë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 18430 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE