E bujshme: Gerrard Pique “shokon” me deklaratën e tij

vovalbania November 03, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
E bujshme: Gerrard Pique “shokon” me deklaratën e tij

Një lajm i bujshëm dhe i papritur ka ardhur pak më parë, ku Pique ka shpallur lamtumirën e tij me Barcelonën dhe futbollin.

Qendërmbrojtësi në rrjetet sociale ka zbuluar se të shtunën mbrëma kundër Almeiras do të jetë ndeshja e tij e fundit në Camp Nou me fanellën e Bareclonës.

“Unë do të jem gjithmonë një tifoz i Barcelonës, kjo është familja ime”.

Mes Manchester United, Real Zaragoza dhe Barcelona një karrierë plot kënaqësi: 428 paraqitje dhe 30 gola. Detyra e tij ishte të shmangte marrjen e tyre dhe me fanellën e blaugranës fitoi gjithçka.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32290 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE