Foto që po qarkullon me shpejtësi, Grida Duma “kryqëzohet” nga rrjeti: Silikon, u infektove edhe ti

vovalbania November 03, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Foto që po qarkullon me shpejtësi, Grida Duma “kryqëzohet” nga rrjeti: Silikon, u infektove edhe ti

Mund ta quajmë një ndër deputetet më sharmante të Parlamentit tonë. Grida Duma është politikania që fiton vëmendje jo vetëm me deklarata e saj, por edhe me pamjen.

Por në një dalje televizive të fundit, ndryshe nga ç’jemi mësuar zakonisht që deputetja të “bombardohet” me komente, në fakt ka ndodhur e kundërta.

Foto që po qarkullon me shpejtësi, Grida Duma

Deputetja e Partisë Demokratike është shfaqur më e fryrë se zakonisht dhe rrjeti njëzëri bie dakort se jao ka kryer një ndërhyrje në buzë për t’i dukur ato më të fryra.

Komentet janë nga më të ndryshmet siç i shihni edhe të shkëputura më poshtë.

Foto që po qarkullon me shpejtësi, Grida Duma

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32607 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE