Chrissy Teigen kopjon paketimin e kompanisë së famshme?! Burime pranë këngëtares mohojnë pretendimet…

vovalbania November 04, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Chrissy Teigen kopjon paketimin e kompanisë së famshme?! Burime pranë këngëtares mohojnë pretendimet…

Chrissy Teigen është quajtur ‘The Faker’ pasi u akuzua për vjedhjen e modeleve për paketimin e përzierjeve të saj të reja të pjekjes nga një bukëpjekës, i njohur si The Caker. Jordan Rondel, i cili zotëron The Caker, e ngriti akuzën këtë javë, një muaj pasi dyshja nisën një bashkëpunim për një përzierje ëmbëlsirash me karota, ku përfshihej edhe bashkëshorti i yllit, John Legend.

Rondel, me origjinë nga Zelanda e Re, por tani me qendër në Los Anxhelos, tha se ishte tronditur kur pa se marka e paketimit Teigen dukej jashtëzakonisht e ngjashme me të vetën.

Edhe pjesa e saj e vogël e tregimit ku unë përshkruaj se ku e kam historinë time dhe më pas e nënshkruaj me nënshkrimin tim, dhe më pas mënyra se si ajo përshkruan atë që ju nevojitet dhe çfarë merrni, është e njëjtë. Mendoj se ata kanë marrë frymëzim të madh nga ne, po. Le të themi që ndihem sikur është marrë një frymëzim i rëndë. Ne jemi një marke këtu dhe kemi investuar gjithçka që kemi në ndërtimin e një marke…

Fansat e The Caker e kanë quajtur tani Teigen “The Faker”, me një mbështetës që thotë: “Është padyshim një prishje e drejtpërdrejtë e modeleve tuaja. Një zëdhënëse e Teigen’s Cravings i mohoi me forcë pretendimet. “Është dëshpëruese dhe befasuese të shohësh postimet e fundit sociale dhe komentet e The Caker në lidhje me produktet tona,” tha një zëdhënëse e Craving në një deklaratë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE