E ka fajin Hëna e Plotë dhe pozicionet e planetëve, shenjat e zodiakut që këtë muaj nuk do t’i kenë mirë punët e zemrës!

vovalbania November 04, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
E ka fajin Hëna e Plotë dhe pozicionet e planetëve, shenjat e zodiakut që këtë muaj nuk do t’i kenë mirë punët e zemrës!

Disa shenja të zodiakut do të vuajnë shumë në pjesën emocionale këtë muaj. Pak nga Hëna e Plotë në 8 Nëntor, pak nga pozicionet e planetëve, të lindurit në 3 shenjat e mëposhtme nuk do të jenë aspak të favorizuar në lidhjet e tyre të dashurisë gjatë kësaj periudhe.

Luani

Dashuritë e vjetra dhe të pazgjidhura do të kthehen dhe do të kthejnë gjithçka përmbys. Ata duhet të përgatiten shumë mirë dhe të kenë një stomak të fortë pasi parashikohet të jetë një muaj shumë i vështirë sa i përket dashurisë dhe kjo siç pritej do të sjellë shumë lodhje mendore dhe një acarim të përgjithshëm.

Bricjapi

Nëntori është një muaj ku u mungon vetëbesimi, për këtë arsye nuk do të ketë flirtim nga ana e tyre. Nuk duken aspak të hapur ndaj njohjeve të reja, ndaj në thelb duket sikur e kanë paracaktuar të ardhmen e tyre romantike për veten këtë muaj.

Ujori

Ujori është shenja që ka vuajtur më së shumti nga eklipsi dhe fatkeqësisht, kjo situatë do të vazhdojë edhe për pak kohë. Të lindurit në këtë shenjë do t’i torturojë ideja nëse janë apo jo të lumtur dhe të kënaqur në marrëdhënien që kanë, nëse janë ende të dashuruar me personin e zemrës, por keni nevojë për qetësi dhe mendje të pastër për të marrë vendimet e duhura.

Çdo shenjë e zodiakut sillet ndryshe në një marrëdhënie romantike. Për shenjat që kërkojnë lidhje emocionale, ndjenja e afërt me partnerin është gjithçka për ta. Njihuni me 3 shenjat e zodiakut që e vendosin intimitetin emocional mbi gjithçka tjetër.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32291 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE