Katy Perry zbulon dashurinë e saj për gazetat: “Është shumë romantike…”

vovalbania November 04, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Katy Perry zbulon dashurinë e saj për gazetat: “Është shumë romantike…”

Ajo është një superstar global me një pasuri prej 295 milionë paundësh dhe padyshim që mund të përballojë të kënaqet me të gjitha ekstravagancat e jetës. Megjithatë, duket se Katy Perry ende shijon disa nga kënaqësitë e thjeshta tradicionale, pasi ka deklaruar pasionin e saj për të lexuar gazeta.

Këngëtarja 38-vjeçare e popit zbuloi se një nga gjërat e saj të preferuara është të lexojë një gazetë gjatë mëngjesit. Dhe ajo shpreson se printimi nuk do të zhduket kurrë nga popullariteti në epokën dixhitale, sepse është shumë romantik.

Perry, hitet e së cilës përfshijnë I Kissed A Girl And I Liked It, ndau mendimet e saj me 108 milionë ndjekësit e saj në Twitter të mërkurën. Këngëtarja fituese e Grammy shkroi:

Një nga tingujt e mi të preferuar ndonjëherë është tingulli i një gazete të re të freskët që lexohet gjatë mëngjesit për një orë apo më shumë. Dalja nga ajo, palosja, shkarravitja në fjalëkryq… Shpresoj që të mos dalë kurrë nga moda në botën tonë dixhitale. Është shumë romantike.

Është e paqartë se cilën gazetë lexon Perry çdo mëngjes. Tweet-i i saj u pëlqye nga më shumë se 28,000 njerëz, përfshirë ish-sekretaren e kulturës Nadine Dorries, e cila i bëri jehonë deklaratës së saj.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32609 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE