Kush tha që Halloween-i mbaroi?! Beyonce, Jay-Z dhe fëmijët e tyre maskohen si familja e famshme!

vovalbania November 04, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kush tha që Halloween-i mbaroi?! Beyonce, Jay-Z dhe fëmijët e tyre maskohen si familja e famshme!

Beyonce dhe Jay-Z u përgatitën të gjithë për Halloween me tre fëmijët e tyre duke u veshur si personazhe nga seriali i dashur i animuar i Disney Channel, “The Proud Family”. Beyonce luajti një detyrë të dyfishtë duke u shfaqur si gjyshja e urtë e filmit vizatimor, Suga Mama, dhe Trudy.

Këngëtarja imitoi në mënyrë perfekte Suga Mama-n me flokët kaçurrelë të argjendtë të personazhit, syzet me kornizë katrore dhe pallton rozë.

Për Trudy, Beyonce hodhi një xhaketë me ngjyrë jeshile neoni të stiluar me një bust dhe pantallona ngjyrë kafe me bel të lartë të ngjashme me ato të Trudy.

Në vend të flokëve të saj të gjata ngjyrë mjalti, fituesja e çmimit Grammy kishte një look elegant ngjyrë kafe të errët.

Seriali ndjek Penny Proud, një vajzë 14-vjeçare që përballon dhimbjet në rritje të moshës madhore me ndihmën e familjes së saj të ngushtë.

Ndërkohë, Jay-Z kanalizoi patriarkun e familjes, Oscar, me një këmishë të bardhë me kopsa, një kravatë vjollcë dhe pantallona blu të errët. Jay-Z po pozonte për familjen me gruan e tij 14-vjeçare, si dhe vajzën e tyre të madhe Blue Ivy, 10, dhe binjakët Rumi dhe Sir, pesë vjeç.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32291 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE