Kush tha që J.Lo dhe Ben Affleck janë në një krizë martesore? Ata janë më të lumtur se kurrë!

vovalbania December 12, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kush tha që J.Lo dhe Ben Affleck janë në një krizë martesore? Ata janë më të lumtur se kurrë!

Fansat mendojnë se martesa e Ben Affleck dhe Jennifer Lopez mund të funksionojë pasi ata janë parë në publik më të lumtur se kurrë më parë. Yjet u panë së bashku në një Starbucks në Santa Monica së fundmi në një takim. Fotot e aktorit dhe yllit të popit që u martuan më herët në vitin 2022 u publikuan nga Daily Mail dhe shumë fansa janë të kënaqur me atë që tregojnë fotot.

Aktori fitues i Oscar-it, 50 vjeç dhe superylli nuk mund t’i mbanin duart larg njëri-tjetrit, duke u kënaqur me përqafime dhe gjeste dashurie me njëri-tjetrin. Pamja e Jennifer Lopez-it ishte një kombinim me këpucë bezhë dhe pantallona sportive të zeza me një bluzë Valentino me një çmim prej rreth 1000 dollarë. Ndërsa aktori, i cili u pa me një Frappuccino, ishte me një këmishë blu fanelle dhe xhinse të errëta.

Jennifer Lopez po përgatitet për publikimin e albumit të saj të dytë të frymëzuar nga Affleck të quajtur “This Is Me…. Now”.  Dashuria mes dyshes është shfaqur edhe kur ata bëjnë gjëra si familje. Së fundmi, JLo dhe Affleck u panë duke marrë të gjithë fëmijët e tyre për të blerë një pemë Krishtlindjesh për festat e fundvitit.

 

Gjithçka duket se po shkon mirë në këtë familje, pasi Lopez dhe Affleck sapo kanë festuar katër muaj martesë, pas martesës së tyre të ëndrrave në atë që ishte më e mirë për këtë çift që është një nga më të vlerësuarit në Hollywood.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE