Nuk sillet si e rritur, Sarah Berisha nuk mban premtimet ndaj DJ PM?

vovalbania December 13, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Nuk sillet si e rritur, Sarah Berisha nuk mban premtimet ndaj DJ PM?

“Big Brother VIP” padyshim që prej fillimit ju ka mbajtur të ‘gozhduar’ para ekranit të televizorit. Debatet, diskutimet, rrëfimet nga jeta personale, takimet emocionuese, dashuritë dhe gjithçka tjetër nuk kanë munguar këtë edicion. Një banore e cila shkaktoi jo pak bujë ishte dhe Sarah Berisha, e cila me lidhjen e saj me PM shkaktoi shumë thashetheme duke u bërë gjithashtu kryefjalë e mediave. Shpesh dyshja ndajnë me ndjekësit e tyre momente mjaft romantike me njëri- tjetrin.

Së fundmi Sarah ka postuar një video TikTok-u me të cilën krahason veten, teksa shprehet se shpesh herë i premton Dj Pm se do sillet si një e rritur dhe se nuk është e përgjegjshme për veprimet e saj, por asnjëherë nuk e mban fjalën.

Unë që i them Pm: Do sillem si më e rritur dhe do jem më e përgjegjshme për veprimet e mia. Përsëri unë:

 

Së fundmi bukuroshja ka postuar një ‘Ask’ në Instastory për t’ju përgjigjur disa prej pyetjeve të ndjekësve të saj. Një prej tyre e ka pyetur Sarën se përse nuk është takuar më me Beniadën prej disa kohësh e për këtë bukuroshja e ka një përgjigje, duke hedhur poshtë të gjitha aludimet për ndonjë zënkë mes tyre.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26332 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE