A do futet në “Big Brother VIP 2”? Megi Pojani shuan dilemat dhe tregon një herë e mirë të vërtetën

vovalbania December 15, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
A do futet në “Big Brother VIP 2”? Megi Pojani shuan dilemat dhe tregon një herë e mirë të vërtetën

Megi Pojani u pyet në “Goca & Gra” nëse ka në plan të futet në “Big Brother VIP 2”, i cili starton shumë shpejt në Top Channel.

Ajo u shpreh se nuk do të futet në program dhe se “Dancing With The Stars” e ka stresuar mjaftueshëm.

“Nuk e di pse dalin gjithmonë por jo nuk kam asnjë plan për tu futur në “Big Brother VIP”, u shpreh aktorja.

Ndër të tjera Megi tregoi edhe për marrëdhënien që ka me motrat dhe eksperiencën që po kalon në “DWTS” krah Jurgenit, partnerit në kërcim.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26376 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE