Altin Dumani në krye të SPAK, reagon Rama!

vovalbania December 16, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Altin Dumani në krye të SPAK, reagon Rama!

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas zgjedhjes së kreut të SPAK, procesi zgjedhor i të cilët u shoqërua me shumë polemika:

 Procesi i zgjedhjes së drejtuesit të ri të SPAK foli vetë për të gjithë ata që duan të dëgjojnë dhe të gjitha thashethemet e katundit politik e mediatik për kapjen e s’kapjen e SPAK-ut nga regjimi i mori era! Urime drejtuesit të ri dhe fjalën le ta marrë puna me rezultate konkrete!

Vijon…

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41934 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE