Fjoralba Ponari flet “troç”: Çfarë do të bëja nëse do më shkruante ish i dashuri

vovalbania December 16, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Fjoralba Ponari flet “troç”: Çfarë do të bëja nëse do më shkruante ish i dashuri

Fjoralba Ponari është gjithmonë shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo i jep herë pas here mundësinë ndjekësve të saj në Instagram të bëjnë pyetjet që dëshirojnë. Si pasojë, moderatorja e njohur jep edhe shumë këshilla.

Në “Ask me a question” e fundit, dikush e ka pyetur Fjoralbën nëse do t’i shkruante ish i dashuri i saj dhe do t’i shprehej se i mungon, çfarë mesazhi do t’i kthente ajo?

“Do mësohesh!”, ka shkruar moderatorja.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52606 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE