Para vetëvrasjes Dj i ndjerë Stephen Boss la një shënim, familja e shokuar!

vovalbania December 17, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Para vetëvrasjes Dj i ndjerë Stephen Boss la një shënim, familja e shokuar!

Dj i ndjerë Stephen “tWitch” Boss thuhet se la pas një shënim që aludonte për sfidat e tij të së kaluarës. Burime të zbatimit të ligjit i thanë TMZ se policia zbuloi mesazhin e DJ-së të “Ellen DeGeneres Show”, i cili përmbante referenca të paqarta për çështjet me të cilat ai kishte trajtuar.

Është e paqartë se cilat ishin saktësisht sfidat e tij, megjithëse burimet i thanë ‘The Post’ se nuk ka “asnjë të vërtetë” për çdo pretendim që Boss kishte humbur kursimet e tij të jetës. Sipas asaj që raportojnë mediat amerikane mësohet se 40-vjecari ka kryer vetëvrasje. Ai u gjet i pajetë rreth orës 11:25 të mëngjesit të së martës në periferi të Los Anxhelosit.

E veja e tij, Allison Holker, thuhet se nxitoi për në Polici kur burri i saj u largua nga shtëpia e tyre pa makinën e tij dhe kishte fikur telefonin. Ajo pretendoi se ata nuk kishin asnjë konflikt përpara zhdukjes së tij. Trupi i Boss u gjet në një motel që ndodhej një milje larg shtëpisë së tij në Los Angeles. Stafi i hotelit, tha se ylli nuk dukej i mërzitur kur hyri në ndërtesë. Gjyshi i të ndjerit tha se ai kurrë nuk pa ndonjë shenjë se nipi i tij kishte pasur probleme me shëndetin e tij mendor.

Ne folëm deri të shtunën në më shumë se një rast. Ai ishte i njëjti person që ka qenë gjithmonë. Nuk kishim asnjë indikacion se diçka nuk ishte e zakonshme.

Pas këtij lajmi tragjik ka ardhur edhe reagimi i moderatores së njohur Ellen DeGeneres e cila ishte mike e ngushtë me të ndjerin.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41931 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE