Pas shumë debateve në fillim të spektaklit Sara Hoxha shprehet shumë e kënaqur me pikët e jurisë!

vovalbania December 17, 2022 80 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pas shumë debateve në fillim të spektaklit Sara Hoxha shprehet shumë e kënaqur me pikët e jurisë!

“Dancing with the Stars”, është programi më popullor i kërcimit që bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh.

“Dancing With The Stars”, show magjik i kërcimit, u mirëprit nga shqiptarët në të gjithë botën, pasi jo vetëm gjatë transmetimit live, por edhe klikimet në Youtube dhe ndjekësit në Instagram e vërtetojnë këtë. Ndiqni disa pamje ekskluzive nga prapaskenat e premierës së mbrëmshme në ‘DWTS’.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 19325 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE